Martyna

Mój blog kierowany jest do osób, które poszukują pordy finansowej. Jestem Martyna i od 12 lat zajmuję się doradztwem. Doradztwo finansowe to kwestia niezmiernie skomplikowana, odpowiedzialna i wymagająca sporej znajomości rynku i produktów finansowych aktualnie na nim dostępnych. Ja takową wiedzę posiadam i ów blog założyłam po to, by nią się podzielić właśnie z Tobą drogi czytelniku. Na moim blogu znajdziesz więc szerokie analizy wielu produktów finansowych takich jak pożyczki, kredyty, ale również inwestycje w lokaty, konta oszczędnościowe, akcje i papiery wartościowe. Słowem wszystko to, co potrzebne osobie zajmującej się finansami na co dzień znajdziesz na moim skromnym progu. Zapraszam do czytania i oczywiście zostawiania swoich komentarzy. W Kętrzynie gdzie mieszkam dodatkowo udzielam się charytatywnie, a moją wielką pasją są psy, w szczególności mój ukochany owczarek niemiecki. Jeżeli tylko wszystko się dobrze ułoży za około rok planuję otworzenie małej przydomowej hodowli psów tej cudownej rasy.

6 komentarzy

 • Reksio napisał(a):

  Chciałam Wam pokazać mój nowy nabytek, który wabi się Reksio. Piesek jest rasy yorkshire terier i ma dopiero 4 miesiące. Mam w domu jeszcze owczarka niemieckiego oraz maltańczyki, które go również zaakceptowały. Więcej informacji znajdziecie o rasie yorki klikając na Reksio. Bardzo fajny pies.

 • Robcior napisał(a):

  Dziękuję za komentarze, e-maile odnośnie mojego yorka. Teraz przedstawię Wam mojego najstarszego pieska czyli owczarka niemieckiego krótkowłosego. Mam go od 8 lat i jest bardzo szczęśliwy. Przynajmniej mam takie wrażenie. Wabi się Robcior. Nazwę wymyślił mój starszy brat.

 • Niunia napisał(a):

  Czas przedstawić Wam moją świnkę morską. W sumie miałam niedawno trzy świnki morskie ale rozdałam rodzinie, bo rozmnażały się bardzo szybko. Jedną zostawiłam sobie. Świnki morskie są pocieszne ale potrzebują dużo czasu na różne zabawy z człowiekiem. Nie lubiłam też sprzątać akwarium.

 • Zenon napisał(a):

  Niezwyczajnie dla mnie interesującym tematem, są żółwie. Przede wszystkim zaciekawił mnie żółw lądowy, jaki ma całkiem spore rozmiary. Fascynuje mnie jego sylwetka i tryb życia. Każdy może sobie takiego żółwia kupić i hodować go w warunkach domowych. Nie potrzeba mu wiele do szczęścia, nie jest on nadto wymagającym zwierzęciem. Chętnie czytam książki na jego temat, bo moim marzeniem jest mienie takiego żółwia w swoim domu. Ochoczo słucham również porad na ten temat, które warunki powinno się mu zapewnić do egzystowania.

 • Adam Król napisał(a):

  No więc tak. Doradztwo finansowe OK, Martyna pisze ciekawe artykuły. Jednak temat jest bardzo ciężki ale teksty są na przyzwoitym poziomie. Trzymam kciuki za kolejne wypociny.

 • Wycieczki organizują bardzo dużo różnego rodzaju wyjazdów zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Wyjazdy te odbywają się naprawdę w różnych regionach krajów oraz za granicą. Jeżeli chodzi o wycieczki krajowe to bardzo często proponowanym przez biura podróży miejscem na fajne spędzenie wolnego czasu są mazury. Mazury to wspaniałe bardzo uniwersalne miejsce, w który można stworzyć wiele ciekawych i niezapomnianych wycieczek. Ogólnie na mazury organizowane są wycieczki turystyczno-rekreacyjne, które prócz biernego wypoczynku posiadają również elementy aktywnego wypoczynku między innymi po przez zwiedzanie. Biura podróży organizują również wyjazdy wycieczkowe dla wędkarzy, które są one specjalnie podporządkowane wędkarzom i właśnie z myślą o nich stworzone są liczne atrakcje turystyczne, które maja zadowolić ich duże gusta dotyczące wyboru łowiska na połowy różnego rodzaju ryb. Biura podróży robią więc kawał dobre pracy związanej z propagowaniem tego regionu jako ciekawej atrakcji turystycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *